KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatint / etsning 12422203
nr 1242 2203
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Akvatint / etsning, Havsspegel, signerad, 236/310m Löst blad. Motivet: 30x24,8, Ffgk
måndag 18 mars 2019
kl 19:49:49
18 mar
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz